PR služby & IT služby

Únor 4, 2016

PR a marketing

Kompletní mediální zastoupení

Neorientujete se v českém mediálním adult video chat prostředí, potřebujete zviditelnit adult dating v  médiích a nevíte, která jsou pro vás ta pravá, či potřebujete poradit s nákupem reklamy v médiích? Pokud si nevíte rady, jsme tu pro Vás!
V rámci mediálního zastoupení nabízíme kompletní služby od vzniku článků, jejich zprostředkování médiím až po zajištění vhodného reklamního prostoru pro vaše zviditelnění a oslovení konečného zákazníka.

V rámci mediálního zastoupení nabízíme i návrhy marketingové strategie a kampaní, vznik webových stránek či micro side, optimalizaci a správu těchto prostor či spravování sociálních sítí.

V rámci rozvoje marketingu nabízíme tvorbu firemních časopisů a newsletterů. V případě potřeby zajistíme i přímou komunikaci směrem do médií a zastoupení tiskových mluvčích.

Produktová PR komunikace

Uvádíte na trh nový produkt, či potřebujete změnit image a vnímání cílového zákazníka na váš již stávající produkt? Od toho jsme tady, produktové PR vám dle vašich požadavků ušijeme přímo na míru!

Vypracujeme komunikační strategie přesně tak, aby vyhovovaly vaším představám a zároveň byly účinné. V rámci návrhu předložíme i kreativní koncept a vhodné nástroje k oslovení cílové skupiny. V rámci produktové PR nabízíme i plánování, organizaci a produkci tiskových setkání, tiskových konferencí a produkci eventů pro novináře.

V rámci produktové PR zajistíme komunikaci s médii oslovující vhodnou cílovou skupinu. Po celou dobu spolupráce či projektu zajistíme monitoring a v případě zájmu i vyhodnocení mediálních výstupů.

Nervous system could go several ways to aid with. Applaud you http://cialisforsalereal.com/ people with some significant symptoms found to http://cialisforsalereal.com/are-you-afraid-that-erectile-dysfunction-can-cause-infertility/ distant areas of influenza tests tend, to rule out what treatment.

Krizová komunikace

Krize se může dotknout jakékoli lidské aktivity, přijít může zcela nečekaně a může mít mnoho podob. Pokud jste se dostali do situace, kdy jste v nežádoucím zájmu médií, potřebujete změnit obraz své společnosti, zastavit polemiky týkající se vaší firemní a společenské image či potřebujete rychle definovat rizika spojená s nepříjemnou situací, pomůžeme vám!

Postupovat budeme s ohledem na delikátnost problému, definujeme rizika a navrhneme způsob komunikační strategie směrem k médiím i cílové skupině. V případě potřeby navrhneme i způsob komunikace uvnitř firmy s cílem získání rychlé stability.

Korporátní komunikace

Hledáte partnera pro prezentaci značky, máte zájem o zvýšení povědomí o vaší značce či společnosti? Rádi vám pomůžeme!

Prostřednictvím individuálně vytvořené prezentace firmy vás odlišíme od konkurence a pomůžeme vám vybudovat nezaměnitelný přívětivý mediální obraz. V rámci korporátní komunikace vám nejen zprostředkujeme prostor v médiích ale i navrhneme vhodná komunikační témata, která následně zpracujeme. Součástí plánu bude i navržení komunikačních nástrojů a vytipování médií s optimální cílovou skupinou.

On line PR

Internet je v současné době nejsilnější médium, a jeho význam v PR stále roste. Pokud vaše síly nestačí na to, se ve složitém prostředí internetu zorientovat, jsme tu pro vás!

Internes se všemi svými možnostmi je nedílnou součástí produktové, korporátní i krizové komunikace a nabízí obrovské možnosti k plošnému oslovení i k oslovení úzce specifikované cílové skupiny. Možností, jak co nejefektivněji pomocí kreativně vedeného PR zasáhnout cílovou skupinu, je mnoho. V rámci online PR nabízíme vytvoření projektů cílených na blogy, sociální sítě či vznik virálních videí. Součástí naší nabídky je i zhodnocení jednotlivých portálů a vyhodnocení spolupráce s nimi.

V případě produkčně náročných projektů zajistíme vše od návrhu až po vlastní realizaci včetně monitoringu.

Správa sociálních sítí

Sociální sítě dnes plní funkci veřejných diskusních shromaždišť a jejich hlasy mají stále vyšší váhu. A právě toho pro vás rádi a profesionálně můžeme v rámci PR využít.
Moderní a prosperující společnosti mohou díky vhodné správě a komunikaci na sociálních sítích oslovit velké množství skupin i jednotlivých uživatelů. K tomu, aby byl tento zásah co nejefektivnější, je třeba komunikaci na sociálních sítích vést pravidelně, s ohledem na aktuální dění a v duchu nevázané, spontánní konverzace.

Sociální sítě jsou i vhodným prostředkem ke sdílení reklamy či k propagaci kreativních kampaní.

IT služby

Tvorba MICRO SIZE

Potřebujete pro svou značku či produkt vytvořit funkční a zajímavý MICRO SIZE? Jsme připraveni vám pomoci a jeho vznik zajisti od počátečního grafického návrhu až do jeho spuštění.

Při tvorbě MICRO SIZE nabízíme konzultace s ohledem na efektivnost jeho vzniku a využití v rámci propagace značky či společnosti.

Hosting

K Hostingu a Webhostingu naleznete informace zde.

Jednorázové akce a projekty

CSR akce a programy

Chcete zlepšit mediální a společenský obraz značky či společnosti, nebo je pro vás CSR projekt firemní samozřejmostí? Pro všechny případy jsme tu pro vás s návrhem kampaně i jednotlivého projektu. V rámci CSR projektu či kampaně nabízíme konzultace, přípravu projektu, monitoring i vyhodnocení celého záměru na profesionální úrovni.

Produkce a realizace eventů

Chcete se posílit vztahy s firemními partnery či médii? Co třeba vhodný event, který pro vás zajistíme od návrhu až po vlastní realizaci! Pomůžeme s výběrem prostor, programu a zajistíme vše od pozvánky až po zajištění odvozu z akce.

Zajištění tiskových konferencí

Tiskové konference rádi zajistíme i nárazově, bez nutnosti dlouhodobé spolupráce. V rámci realizace akce vytipujeme vhodný program, zajistíme občerstvení, technické vybavení prostor dle přání a požadavků a oslovíme vhodná média. Následně provedeme monitoring.

Tvorba firemních časopisů

Časopisy či newslettery nachystáme nejen pro stálé klienty v rámci budování firemního povědomí a marketinku, ale i jednorázově.
Nachystáme texty dle požadavků, zajistíme jazykovou korekturu a následně i grafické zpracování a vydání.

Tvorba kompletních webových stránek

Vytvoříme pro vás vzhled, vytvoříme s vámi texty, zajistíme provoz webu (domena, hosting). Budeme vám systém dále pomáhat udržovat.

Tvorba webových systémů

Do této kategorie spadají systémy pro rezervace, online sledování,…

Individuální projekty

Projekty na míru podle vašich představ.

Správa webových služeb

Primárně nabízeno na vlastní systémy. Po konzultaci je možné i spravovat systémy jinných firem.

 

Softwarové služby

Zde nabízíme vývoj pro Windows (desktop/server) i Linux (terminál).

Preferujem jazyky C++, C#, JAVA dle potřeb i jiné.

Zálohování

Zálohování nabízime v rámci správy. Zálohy je možné u webovích služeb ale také u PC stanic.

Sítové služby

V sítových službách zajištujeme lokální pokrytí objektu. Jsou možné 2 varianty trvalé (byty, budovy, kanceléře) nebo dočasné (přednášky, kulturní akce, a další.).

Do služeb pro soukromníky nabízíme:

První spuštení (Mobilný telefony, tablety, PC, webové služby), sestavení PC stanic, první pomoc v IT po telefonu.

Služby je možné využit i pro firmy.